top of page
Ласкаво просимо до нашого 
навчального закладу

Доброго дня, шановні відвідувачі нашого сайту!

    Ми дуже хочемо, щоб ви поближче познайомилися з нашим навчальним закладом і щоб це знайомство було корисним, цікавим та приємним. Добре було б мати в числі відвідувачів сайту не тільки вчителів, учнів та батьків, але і тих, хто цікавиться нашим життям, наших друзів: випускників, котрі, звичайно ж, душею з нами; шановних ветеранів, гостей закладу; та той соціум, у якому ми живемо і разом творимо добрі справи. Сподіваємося, що інформація про навчальний заклад зацікавить наших потенційних учнів та їх батьків різноманітністю, змістовністю, творчістю, вдачами, проблемами, труднощами навчальної та позаурочної діяльності.


                        З повагою,   колектив навчального закладу

Новини

  

                                                                                                                                                               Поезія - це струни відчуттів,

Це музика Вселенської любові,

Поезія - це скарб усіх віків,

Це діамант величиною в слово!

Ігор Федчишин

Поезія – це музика душі, найдавніший духовний скарб людства. Вона втамовує душевну спрагу, пробуджує в людині радість життя, любов до краси, входить в наше життя з дитинства і залишається з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле.

Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня. 

З 17 по 23 березня Український інститут книги проводить Національний тиждень читання поезії. Тема цього тижня «Пісня тисячі голосів». Здобувачі освіти нашого ліцею теж приєдналися до цього тижня, щоб і наші голоси влилися в тисячі голосів наших  земляків.

Упродовж тижня у навчальному закладі бібліотекаром Колісник Н.І. та класними керівниками Єренієвою Л.В., Маляр Т.І., Колісник В.В., Свистун М.І., Зарічним В.П. було проведено  виховні заходи: «Читати – легко світ пізнавати» та «Поезія єднає серця».

Здобувачі освіти  переглянули презентацію, здійснили поетичну подорож, декламували вірші місцевих поетів, співали улюблені пісні.

Тож,  читайте, вивчайте, полюбіть вірші! Нехай до ваших рук потрапить поезія, котра сягає глибин душі і творить там чудеса, котра може змінити та вчить любити світ, життя, людину.   

 

  

                                                                                                                                                              

     З метою  формування у підростаючого покоління національно-патріотичного виховання, духовного збагачення творчої особистості, формування високих морально-етичних якостей та почуття власної гідності громадянина європейської держави 19 березня 2025 року у навчальному закладі було проведено територіальний етап обласного  фестивалю вчительської та учнівської творчості  «Проліски надії –  2025».

   Кожен  музичний номер був цікавим, змістовним, неперевершеним, насиченим і емоційним.

Учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, самобутність, сценічну культуру.

    Щиро дякуємо усім, хто доклав максимум зусиль до підготовки чудової концертної програми.

 

  

 

І знову – березень… І знову линуть до нас думки геніального українського поета…

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

І голос твій нам душі окриля!

Востане у новій красі, проживши лихоліття

Твоя, Тарасе, звільнена земля…

 Тарас Шевченко… Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу. Він залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

З нагоди відзначення 211-річниці славетного Кобзаря у навчальному закладі  проведено такі заходи:

  1. Тематичний стенд «Цікавинки про Шевченка»

  2. Квест «Тарас Шевченко – майстер слова та пензля»

  3. Гра «Факти чи фейки про Кобзаря»

  4. Години спілкування:

  • «Минуле і сучасне. Тарас Шевченко»

  • «Тарас Шевченко – символ українського народу»

  1. Вікторини:

  • «Упізнай роботи Тараса Шевченка»

  • «Чи знаємо ми Шевченка?»

  1. Літературно-музична панорама «9 відомих віршів Шевченка, покладених на музику»

  2. Віртуальна екскурсія до Національного музею Шевченка.

  3. Перегляд відеороликів: «Таємниці генія Шевченка», «Великий Кобзар», «Йдемо шляхом Кобзаря»;

  4. Книжкова виставка «Нас єднає Тарасове слово»;

Кобзареве слово, незважаючи на плин років, продовжує торкатися душі кожного нашого школяра. Його твори не втратили своєї актуальності  і в наш тривожний час, коли український народ веде запеклу боротьбу проти російської агресії. Сьогодні у творах Шевченка знаходимо силу, віру та наснагу.

І віримо, що «на оновленій землі ворога не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі».

В ньому наша історія, наша мрія, наша надія. Пам’ять про поета вічна.

Слава  Україні!..

Слава Героям!

СЛАВА КОБЗАРЮ!

 

  

     21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

    Яка прекрасна українська мова. Виплекана колоссям, землею, виспівана  птахами, звеличена письменниками.  Мова – духовний скарб нації.
      У  рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови у  навчальному закладі було проведено ряд заходів : вікторина “Все буде українська мова!”, квест " Мовознавці", поетичний журнал “О слово рідне, хто без тебе я?”, диспут “Мова – це оберіг людини і нації”, поетична  вітальня“Нащадкам мову передам, як скарб…” , книжкова виставка "Мов джерельна вода - рідна мова моя"тощо
.

 

  20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

 З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у навчальному закладі  було проведено відповідні заходи: акція «Ангели пам’яті », виховні години «День героїв Небесної сотні», «Євромайдан - шлях до перемоги», перегляд фільму "Євромайдан. Чорновий монтаж", тематична лінійка «Ми гідність свою здобули у боях»тощо.

 

    З метою  формування в учнівської молоді розуміння єдності та цілісності України, виховання любові до рідного краю, почуття причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні; пробудження національної самосвідомості, почуття гордості за свій народ, країну, готовності здобувати якісну освіту і розумними справами збагачувати рідну землю. У навчальному закладі було проведено виховні години до Дня єднання: «Україно, твоя сила в єднанні!», «Україна, єдина ! », «У серці кожної людини живе любов до України», «Ми діти твої Україно».

 

   11 лютого у навчальному закладі  проведено ряд заходів  до Міжнародного Дня безпечного Інтернету. Мета заходів – черговий раз переконати учасників освітнього процесу в тому, що попри неймовірні можливості Інтернету для здійснення відкриттів, спілкування, навчання, проведення дозвілля, існують шкідливі інформаційні впливи мережі Інтернет, про які завжди потрібно пам’ятати і знати, як уникнути таких загроз.

Класними керівниками проведено виховні години: «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час», «Переваги і ризики Інтернету», «Інтернет не лише твій друг», «Я в Інтернеті», «Безпечне середовище і небезпеки в Інтернет-просторі», «Моя безпека в Інтернеті»; «Безпечний «Інтернет: за і проти!».

Учителі інформатики та соціальний педагог провели просвітницько-профілактичні заняття, анкетування, ігри, інтерактивні вікторини, вебквести, тренінги, організували перегляд презентацій та фільмів, щоб допомогти учням 2-11 класів ліцею розібратися із загрозами, з якими вони найчастіше стикаються в Інтернеті.

 

                                                                                                  «Поезія, що проросла крізь біль»

  З нагоди 65-ї річниці від Дня народження Віктора Дячка у навчальному закладі презентували поетичну збірку «На межі почуттів». Захід проведено за ініціативою  Клембівськї сільської бібліотеки – філії КЗ ЯМПБ.

  Книга «На межі почуттів» - це своєрідний пам’ятник тим людям, які повірили у незламність поета, його стійкість та вірність. Вона наповнена любов’ю до життя,  людей і рідного краю.

   На презентації зібралися прихильники творчості поета: Красна Г.І., Ордатій О.Т., Крижанівський В.П., Маковій Л.А., Сирітко М.І., Грабовський М., учні 10-х та 11-го класів щоб вшанувати творчу людину, яка мала талант від Бога.

  Лірично та душевно звучали вірші Віктора Дячка у виконанні здобувачів освіти 10-А класу.

  Поет залишив нам чудову скриньку поезій, яка лунає в серцях друзів, рідних та поціновувачів поезії. Він був людиною універсального таланту — прекрасний поет, краєзнавець, філософ, дослідник історії рідного краю.

   Слова поезій Віктора Дячка проймають до глибини душі, не залишають нас байдужими, виховують, лікують, оберігають…

   29 та  30 січня 2025 року на базі Міського будинку дитячої та юнацької творчості Ямпільської міської ради відбувся територіальний етап конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2025» в рамках обласного мистецького фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії - 2025», з метою  виявлення талановитої  молоді Ямпільщини, розвитку її природних здібностей та умінь, збереження і популяризації духовних надбань українського народу, вшанування мистецької спадщини рідного краю. 

У конкурсі читців наш ліцей представляли учениця 3 класу Коржук Ірина, яка виборола третє абсолютне місце та учениця 10 класу Момотюк Єлизавета, яка отримала І місце лавреата.

  У конкурсі солістів - вокалістів учениця 9 класу Горобець Владислава здобула найвищу нагороду фестивалю – «Гран Прі», учениця 4 класу Бригадир Софія виборола І абсолютне місце, а учениця 10 класу Мітягіна Дар’я отримала ІІ абсолютне місце.

  Переможець конкурсу солістів -вокалістів  у середній віковій категорії Горобець Владислава буде  представляти нашу громаду в обласному заключному етапі фестивалю у місті Вінниця.

  Бажаємо всім подальших творчих досягнень!

Майстер -клас  з виготовлення Ляльки - мотанки

5 лютого у навчальному закладі відбувся майстер-клас з базового виготовлення народної ляльки з серветок.

Захід організувала викладач Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Ірина Красильнікова.

Учасники заходу мали змогу власноруч створити народну ляльку, дізнатися про її символіку та значення.

Лялька-мотанка – це одна з найдавніших народних іграшок, яка, пройшовши крізь тисячоліття, існує і є дуже популярною навіть сьогодні.

     

 

                                                                                                      

 

    

    Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Ідея соборності для українців завжди була актуальною та наріжною. Акт Злуки став символом і легендою для наступних поколінь борців за Україну.

   До Дня Соборності України в навчальному  закладі проведено  виховні  години: «Теплота наших рук та сердець єднає мости українських душ в усьому світі», «Україна – єдина, велика і сильна», «Майбутнє в єдності», «В єдності сила народу», «Соборність України: від ідеї до сьогодення»; година єдності  «День Соборності України»; учні 3 класу прослухали казку для дітей «День Соборності України», а четвертокласники із задоволенням подорожували  різними куточками нашої Батьківщини під час гри-подорожі «Ми -українці! Ми – єдині!»;  у  бібліотеці навчального  закладу  створена експозиція  «Україна – єдина і неподільна!»

  Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність буде цілковито відновлена після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом. Соборність – мета Перемоги.

 

     

 

                                                                                                      

 

    З перших днів повномасштабної війни учасники освітнього процесу допомагають військовим: виготовляють окопні свічки, плетуть сітку, проводять благодійні ярмарки.

У жовтні 2023 року у навчальному закладі  розпочали акцію по збору пластикових кришечок  «Кришечки збери – ЗСУ допоможи», яка  продовжується до цього часу.  Кришечки  здаємо переробникам, виручені кошти безготівково надходять на рахунок фонду і далі так само безготівково перераховуються тому, хто потребує допомоги саме в протезуванні.

У січні 2025 року розпочали  акцію по збору  пластикових  затискачів для хліба, які суттєво знижують вартість дронів.

Па’ятаймо, що лише об’єднавшись ми можемо зробити великі добрі справи і перемогти ворога!

      

 

     

 

                                                                                                       Батьківські збори

 

       Успішна виховна робота зі здобувачами освіти неможлива без постійного співробітництва навчального закладу  і сім'ї. З цією метою 30 грудня у Клембівському ліцеї проведено батьківські збори.

      Директор навчального закладу Лариса Горобець та завгосп Неля Коржук розповіли батькам про харчування здобувачів освіти у ІІ семестрі 2024-2025 навчального року, провели роз’яснювальну роботу із батьками щодо недопущення випадків порушення громадського порядку неповнолітніми, участі у проросійських неформальних течіях.

На батьківських зборах виступила класний керівник 7 класу Ганна Мельник з питанням   «Як розпізнати глорифікацію збройної агресії російської федерації проти України та протистояти їй?».

Змістовним і повчальним був виступ практичного психолога Ніни Колісник «Вейпінг – вплив на здоров’я людини».

Батьки мали можливість поспілкуватися із учителями та детальніше дізнатися про успіхи своїх дітей у навчанні, відвідуванні занять, проведенні дозвілля, а також обговорити проблеми, що їх турбують.

   

 

 

11 КЛАС
9 КЛАС 1
9 КЛАС 3
9 КЛАС 6
9 КЛАС 8
9 КЛАС
10 - Б КЛАС
10 А КЛАС
11 КЛАС 1
11 КЛАС 3
11 КЛАС 4

     

 

   Різдвяні свята-це пора, коли оновлюються наші душі, прискорено б’ються серця.
Знати українські колядки має кожен, адже це наші традиції, які ми не маємо права забувати.
26 та 27 грудня  у навчальному  закладі відбувся «Вернісаж колядок» на якому учасники освітнього процесу   занурились у світ українських колядок  та подарували одне одному гарний настрій .

Час невпинно біжить вперед, і від коляди залишається лише тиха мелодія, яка карбується в нашу пам’ять і вичікує свого звучання на наступний рік.

Хай дитяча коляда очистить нашу землю від ворогів і врятує увесь український народ, а усі негаразди залишаться позаду.

Шануймо традиції!

Щасливих і мирних різдвяних свят! 

 

 

    24.12.2024 н.р. у навчальному закладі було підписано договір про навчально-методичне та культурне співробітництво між факультетом мистецтв та художньо-освітніх технологій Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та Клембівським ліцеєм Ямпільської міської ради Вінницької області підписали директор Клембівського ліцею Горобець Л.В. та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративного мистецтва, технологій і безпеки життєдіяльності Красильникова І.В.

Співпраця відкриває численні перспективи: підтримка традиційного мистецтва,відродження народних ремесел через спільні заходи.

Промоція культури: Партнерство дозволить популяризувати традиційне українське мистецтво для підростаючого покоління.

А саме головне, це залучення дітей до творчості яка дарує нам віру в майбутнє !

Ми переконані, що наша співпраця стане підґрунтям для нових творчих проєктів, які сприятимуть розвитку культури та освіти. У цей складний для України час, кожен захід, що об’єднує людей через мистецтво, є кроком до відновлення нашої національної свідомості!

     

 

 

 

     З перших днів повномасштабного вторгнення росіян, учні, вчителі та працівники навчального закладу, у вільний від роботи та навчання час, плетуть маскувальні сітки для потреб ЗСУ.

Кожен шматочок тканини у захисній сітці – це дитячі побажання миру та спокою, витримки військовослужбовцям та надія на швидке їх повернення живими додому. Розуміючи нагальну потребу у такому виді захисту, працюють злагоджено і натхненно, намагаючись вкластися в терміни і виконати замовлення військових.

Плетіння маскувальних сіток вже стало невід'ємною частиною освітнього процесу.

Кожен робить свій посильний вклад у велику Перемогу!

 

 

 

   Здається, зовсім недавно пролунав перший дзвінок для першокласників, а вже минули місяці напруженої та насиченої праці, і з малят-дошкільнят  вони  перетворилися у здібних, старанних та допитливих учнів.  

Сьогодні  наші першокласники  святкують свій перший ювілей "100 днів у школі".

100 днів у школі. Це мало, чи достатньо для того, щоб отримати перші знання, навички, вміння? Більше, ніж достатньо! І учні 1 класу довели це. На святі діти продемонстрували чого навчилися  на уроках читання, математики, української мови, англійської мови, фізкультури, мистецтва, «Я досліджую світ».

 Юні артисти зачарували усіх дзвінкоголосими піснями та чарівними таночками. 

На завершення свята усі діти отримали свій перший шкільний документ – посвідчення першокласника від класного керівника Єренієвої Лідії Василівни. 

Ми пишаємось нашими першокласниками!

   

 

 

 

 

   

 

     Проведення благодійних ярмарок на підтримку ЗСУ стало доброю традицією для  нашого навчального закладу. 21  та 28 листопада, 5 та 13 грудня  благодійна ярмарка «Сила в єдності» об’єднала учнів, вчителів та батьків.

   Для продажу учасники освітнього процесу приготували різноманітні смаколики, випічку. Кожен клас намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом в приготуванні страв, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Учні активно запрошували до своїх столів, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.

 Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 42205 грн.

   Дякуємо за активність, ініціативність  та підтримку усім батькам, учням  навчального закладу, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійного ярмарку.

Робимо все можливе для найшвидшої перемоги!

Дякуємо незламним героям!

Разом до Перемоги!

   

 

 

 

 

   

  З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем подолання насильства в сім’ях, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, жорстокого поводження з дітьми, формування у свідомості школярів нетерпимого ставлення до насильства з 25 листопада до 10 грудня у навчальному закладі проведено Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства».

Упродовж акції практичним психологом Колісник Н.В. проведено бесіди: «Домашнє насильство. Діти між двох вогнів»,  «Кожна людина має право на захист», «У шкільній родині без насильства», «Конфлікти. Причини виникнення та шляхи їх розв’язання без насилля», «Спілкування під час конфліктних ситуацій»;  години ментальної і психологічної підтримки здобувачів освіти:

«Агресія і хейт у соцмережах: як реагувати», «Добре там де ми є. Як перестати переживати», «Життєві труднощі як сходинка до себе», «Методи боротьби з тривогою»; заняття з елементами тренінгу:  «Захист дітей від насильства та жорстокого поводження», «Скажемо насильству-ні!»; анкетування «Вивчення проявів насильства в дитячому колективі»; організовано перегляд відео:  «Розкажи всю правду», «Мої правила безпеки»,    «Що таке домашнє насильство, або насилля в сім’ї ?», «Безпечна поведінка з незнайомцями», «Розкажи дорослому», «Насильство - це не гра». Класними керівниками  проведено виховні години: «Я маю право жити без насильства», «Зупини насильство», «Не будь байдужим», «Здоров’я – найбільша цінність у житті», «Я маю право... кожна людина має право», «Мої права та обов'язки», «1 грудня- Всесвітній день боротьби зі СНІДом»; тематичне коло «Торгівля людьми в сучасному світі; безпритульність та бездоглядність», виставка дитячих  малюнків «Права дитини». Адміністрацією навчального закладу проведено заняття із працівниками  «Алгоритм дій у разі виявлення або загрози вчинення домашнього насилля щодо дитини».



 

 

    7 грудня – Всесвітній день української хустки, яка є невід’ємною частиною нашої культурної спадщини.

Хустка — прадавній дівочий і жіночний аксесуар, який символізує багатовікові традиції українського народу та має свою власну неповторну історію. Родинне щастя, вірне кохання, материнська любов, захист від холоду і оберіг від усякого лиха…

Сьогодні у навчальному закладі  відбувся флешмоб під гаслом «Українську хустку одягаю – Мир та Перемогу закликаю!». Яскраві, розкішні, заквітчані хустки із задоволенням одягли наші дівчатка та педагогині!

 

 

 

   

10
7_edited
1
2
3
5
6
8
9

     День Святого Миколая з нетерпінням чекають діти і дорослі. Адже всі люблять чудеса і вірять у казку. Саме з цього дня починаються зимові свята, всіх охоплює передноворічний настрій. Святкування Миколая — можливість повернутися до питомих українських традицій.

Тому вже традиційно в навчальному закладі 6 грудня відбуваються різні дива. Класними керівниками 1-4 класів проведено конкурсно-розважальну програму «Миколай, до нас завітай», квести: «Зимове диво Миколая» та «Святий Миколай іде – чемним діткам подарунки несе»,  розваги до Дня Святого Миколая «Святий Миколай, нам добрими та чемними рости допомагай!».

Цей чарівний день був сповнений радості, тепла та святкового настрою. Святий Миколай привітав дітей, вислухав їхні побажання та подарував довгоочікувані подарунки.

Щасливі усмішки учнів стали найкращим свідченням того, що свято вдалося! Ми вдячні Святому Миколаю за цю неймовірну атмосферу й радість, яку він подарував дітям.

Нехай ця тепла зустріч надихає всіх нас на добрі вчинки та наповнює серця вірою у дива!


 

композиція 1
композиція 5
композиція 4
композиція
композиція 2
композиція 3
композиція 6
композиція 7
композиція 8
Віннік Л.
Волкова В.
Волкова В.2
Гудзь Н.1
Луцька А.

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії — це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

29 листопада у навчальному закладі проведено  зустріч одинадцятикласників із старшим інспектором з кадрового забезпечення відділення поліції №1 Могилів-Подільського РВП ГУНП у  Вінницькій області капітаном поліції Інною Делян-Гітлан, яка ознайомила здобувачів освіти із правилами вступу до Харківського університету внутрішніх справ, про функціонування кадетського корпусу поліції та порядок формування особової справи.


 

 

«Згадайте нас – бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно»

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 р.р.

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.

З метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, патріотичного виховання підростаючого покоління в навчальному закладі проведено години спілкування:  «Пам’ять не стирається роками», «Під подихом голодної смерті»,  «Голодомор очима живих свідків»; урок пам’яті «Чорна дошка пам’яті»;  інформаційна хвилина  «Україна пам’ятає – світ визнає»; на уроках історії учні переглянули презентацію «Голодомор – страшна сторінка України».  Учні 4 класу виготовили карту пам’яті  «Ми пам’ятаємо! Ми сильні» та переглянули відео «День пам’яті жертв голодомору».  У шкільній бібліотеці організовано виставку фотоматеріалів та публіцистичної літератури «Стежини скорботи: голодомор в Україні».

 

 

 

   

 

9 листопада – 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Це – 1000 днів стійкості, 1000 днів мужності, 1000 днів вдячності нашим захисникам, 1000 днів неймовірної єдності всього українського народу. У цей день  у навчальному закладі проведено: історичний урок  «Україна: незламна, сильна, єдина»;  диспут «1000 днів війни: незламний дух України»; виховна  година «1000 днів війни, 1000 днів боротьби, 1000 днів незламності»; бесіда «1000 днів боротьби за свободу: шлях до нової України»; відверта розмова «1000 днів боротьби: ціна свободи»;  година спілкування «1000 днів стійкості, мужності, неймовірної єдності усього українського народу»; здобувачі освіти переглянули презентацію «1000 днів незламності» та поклали квіти  на Алеї Слави.

Схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя боронячи нашу країну.

Дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра.

 

   

 

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

З нагоди Дня Гідності та Свободи у навчальному закладіпроведено: квест «Вільні творити майбутнє»; година спілкування«Пишаюся своїм народом»; уроки мужності «Україна - країна нескорених!»; диспут«Май гідність у серці, свободу - в душі. А волю нащадкам своїм збережи»; година пам’яті «Пам’ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні»; виховний захід «Заряджені гідністю і жагою свободи»; хвилина вшанування «Герої не вмирають»; літературна виставка «Україна: незалежність, гідність, свобода»

 

 

 

   

Проблеми терпимості, поваги до чужих поглядів та прийняття інтересів інших людей залишаються актуальними завжди. Міжнародний день толерантності, який щорічно відзначається 16 листопада, покликаний нагадати всім, що всі люди рівні, незалежно від кольору шкіри, віросповідання чи переконань. Це свято для тих, хто небайдужий до проблем дискримінації, і хто прагне довести: кожен має право на щастя, повагу і гідне ставлення.

Напередодні цієї дати, 15 листопада, у навчальному закладі проведено загальношкільну акцію  «Наскільки я толерантна людина», години спілкування з елементами тренінгу  «Толерантність світу – гарантія миру», брейн-ринг «Толерантне ставлення до всіх націй і народностей», виховний захід  «Толерантність – це розуміння  того, що людина має право бути не такою, як інші».

 

   

  Україну часто називають країною «волонтерів». Адже після повномаштабного вторгнення росії допомагають здобути перемогу  усі – від дітей до пенсіонерів. На канікулах  педагоги  навчального закладу виготовили  понад 150 окопних свічок. Після завершення канікул педагогам також допомагатимуть учні ліцею, які теж долучаються до волонтерства.

Постійна робота  над виготовленням окопних свічок триває постійно і не припиниться, допоки Україна не переможе у цій жорстокій війні.

 

   

Читання є невід’ємною частиною людського життя. Воно не лише розширює наш кругозір, але й має глибокий вплив на розум, емоції та соціальні взаємодії. Читання книг допомагає  отримувати  нові знання та розвивати інтелектуальні здібності. Через книги ми дізнаємось про різні культури, історичні події, наукові відкриття та багато іншого. Це розширює наш кругозір і сприяє розвитку критичного мислення.

У рамках  Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек 8 жовтня здобувачами освіти 7 класу під керівництвом класного керівника Мельник Г.А. проведено інтелектуальний конкурс  «Книги  - ключ до знань».

 Мета заходу - показати значення книги в житті людини, прищеплювати любов до книги; формувати комунікативну компетентність; виховувати потребу в читанні, культуру читання, бережливе ставлення до книги.

   

    

День Захисників та Захисниць України для кожного з нас має особливе значення. Цього дня, 1 жовтня, ми вітаємо всіх, хто захищав та продовжує захищати нашу неньку.

Саме цим людям ми вдячні за те, що маємо можливість жити, любити,  вірити у перемогу нашої країни.

Протягом тижня, з 01 по 04 жовтня  2024 року,  в навчальному закладі проведено  тематичні  заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України, а саме:

  1. Урок - подорож «На захисті країни крізь віки»

  2. Виховні години:

  • «Воїни. Історія українського війська»,

  • «Козацькому роду нема переводу»,

  • «Завдяки тобі...»,

  • «Герої завжди серед нас».

  1. Квест  «Ми - діти  нескорених»

  2. Перегляд відео «1 жовтня – День Захисників та Захисниць України»

  3. Зустрічі з учасниками російсько-української війни «Захисники країни, спасибі за майбутнє України»

  4.  Виготовлення мотиваційних листівок для військових ЗСУ «Ви сила і мужність України»

  5. Урок - бесіда «Герої нашої держави»

  6. Флешмоб «Ми роду козацького діти»

  7. Виховний захід «Укрий, Покровонько, Захисниць головоньку! Захисти Україно вірного сина»

  8. Години спілкування:

  • «Клембівко,  пам’ятай своїх героїв»

  • «Дякуємо кожному, хто стоїть на варті нашого миру та спокою»

  • «Їх мужність і сила захищають наше життя»

  1. Перегляд презентації «Свято мужності й традицій: шеврони ЗСУ, вустами яких говорить українська історія»

  2. Виставка вшанування «Герої нескореної України»

  3. Козацькі забави «Ми – козаки, ми України діти»

З 21 по 25 жовтня  у навчальному закладі  проходив тиждень української писемності та мови.
Найрізноманітніші заходи, які були проведені протягом тижня, дозволили поринути у світ краси і принад рідної мови, познайомитися з цікавими фактами, висловами відомих діячів про українську мову.
Учні мали змогу продемонструвати свої знання у турнірі знавців української мови  «Не говори: в нас мова солов’їна, бо мова вище, ніж пташиний спів. В її скарбниці – Доля України, глибинна таємниця правіків», квесті «Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ», бібліотечному уроці  «Ми – українці й мова наша українська», конкурсах, мовних іграх, розгадували ребуси, кросворди, загадки, мовні шаради. Класними керівниками проведено години спілкування «Мова – то серце народу, гине мова – гине народ», «О мово вкраїнська! Хто любить її, той любить мою Україну», «Живи українська мово!». Це  спонукало дітей до творчості й пізнання, викликало ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяло розвитку креативності, вчило бути спостережливими, кмітливими та винахідливими.
Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, проведені заходи є важливими й особливо актуальними. Адже ми – українці! Наш дім – Україна! І мова нашої держави – українська! Тож будемо й надалі плекати, поважати та вдосконалювати рідну мову, бо це наш неоціненний скарб.

   

16 по 20 вересня учасники освітнього процесу  долучилися до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу «Разом проти булінгу!».

У рамках тижня класними керівниками проведено: уроки відвертого спілкування «Змінюй в собі негативне ставлення до інших», «Стоп булінг! Протидія жорстокості та насильства»;  етичні бесіди «Відкрийте серце для добра сьогодні»,  «Як не стати учасником булінгу», «Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу»; імітаційна гра «Якщо тебе ображають»; розвивальне заняття  «Я та інші»; тренінг  «Як не стати учасником булінгу»; виставка творчих робіт «Мій портрет в промінні сонечка».

 Соціальним педагогом Колісник Ніною Василівною проведено: години спілкування  «Протидія булінгу», «Кібербулінг. Правила та поради щодо його подалання», бесіда «Ми за життя без насилля. Булінгу – ні!», заняття з елементами тренінгу  «Ми  обираємо дружбу. Ми за життя без насилля», «Не вдавай, що не бачиш», «Зупинемо булінг разом».

Такі заходи - це можливість поговорити зі школярами про складне за допомогою реальних історій із життя, це заклик до протидії негативним проявам.

Ми віримо, що тільки разом зможемо змінити наш світ на краще!

   

    

Увага! Важливо! Шановні здобувачі освіти!

                  Scholarship Україна 2025

В межах соціального проєкту для учнів шкіл вже стартував новий конкурс "Scholarship в Україні 2025".

 

У цьому конкурсі надається грант з призовим фондом 50 000 грн. Переможці можуть використати грант на сплату навчання в навчальному закладі або для будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

 

Ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об'єднаймося. Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.

 

Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь може будь-який учень 10 - 11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв). Переможець отримає грант на навчання у розмірі 30 000 грн, а ті хто займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають 15 000 грн та 5 000 грн.

 

Студенту або учню необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку scholarshipukraina@gmail.com для оцінки журі.

 

Роботи прийматимуться до  31 квітня 2025 року. Детальні умови - на сайті проєкту та сторінці грантонадавача https://gruzar.com.ua/grant

 

Ознайомитися як проходив попередній грант Sсholarship в Україні 2024 можна також на сторінці конкурсу.

 

Контакти:

Руденко Михайло - організатор та представник грантонадавача.

Телефон: +380 97 91 91 426

Пошта: scholarshipukraina@gmail.com

Увага! Оголошення!  Шановні учні!Scholarship Україна 2025

В межах соціального проєкту для учнів шкіл вже стартував новий конкурс "Scholarship в Україні 2025".

 

У цьому конкурсі надається грант з призовим фондом 50 000 грн. Переможці можуть використати грант на сплату навчання в навчальному закладі або для будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

 

Ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об'єднаймося. Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.

 

Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь може будь-який учень 10 - 11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв). Переможець отримає грант на навчання у розмірі 30 000 грн, а ті хто займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають 15 000 грн та 5 000 грн.

 

Студенту або учню необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку scholarshipukraina@gmail.com для оцінки журі.

 

Роботи прийматимуться до  31 квітня 2025 року. Детальні умови - на сайті проєкту та сторінці грантонадавача https://gruzar.com.ua/grant

 

Ознайомитися як проходив попередній грант Sсholarship в Україні 2024 можна також на сторінці конкурсу.

 

Контакти:

Руденко Михайло - організатор та представник грантонадавача.

Телефон: +380 97 91 91 426

Пошта: scholarshipukraina@gmail.com

     

   21 вересня українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні.

   Мета Дня – звернути увагу на необхідність завершення усіх війн та конфліктів, а також підкреслити важливість мирних переговорів, дипломатії та толерантності.

Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань.  

Особливо це відчуття нині актуальне для нас – українців. Цей день – не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні вже третій рік триває жорстока і кривава війна, яку почала росія. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру. 

    З нагоди Дня миру  у навчальному  закладі  відбулись тематичні заходи: гра-квест  «Україна прагне миру»;  вікторини  «Ми  за  мир  у  світі», «Що таке мир?»; виховні  години:  «Діти України хочуть миру», «Діти України бажають миру на рідній землі», «Хай буде мир віднині і довіку! Хай буде мир й замовкнуть війни злі!», «Бережіть  мир  на  цій  святій  Землі!»,  «Хай  буде  мир  на  рідній Землі»; години  спілкування:  «Мир на Землі – радість у родині», «Наша  мрія – мирна Україна»,  «Безцінне слово мир, страшне слово війна»;  перегляд відео «Голуб миру, злети в небеса, щоб скоріш Перемога прийшла»; виготовлення аплікації «Голуб миру»; бібліотечний  урок  «Ми  за  мир»;  виставка  літератури  «І дорослі і малі хочуть миру на Землі» . 

   До Дня миру здобувачі освіти виготовили велику кількість білих голубів, які символізують мир у всьому світі. Кожен голуб ніс у собі побажання мирного неба над нашою Батьківщиною та припинення військових дій на території України.     

   

8 клас_edited.jpg

     

        Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією нашого закладу стало проведення Олімпійського тижня та Тижня фізкультури і спорту. Цього року він пройшов з 9 по 13 вересня. Мета проведення тижня - поширення ідей олімпійського руху в Україні, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.
      У рамках Тижня були проведені такі заходи:  Олімпійський урок «Здоров'я кожної людини – це її багатство», змагання «Старти надій», турнір з волейболу, футболу, перегляд презентації  «Історія Олімпійських ігор», перегляд відео «У світі спорту», для найменших – веселі ранкові руханки та фізкультхвилинки.

     Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники заходів. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя закладу не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

                               

     

   

     

     2 вересня шкільне подвір’я Клембівського ліцею  знову наповнилося яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетом, посмішками юнаків та дівчат.

      Цього року ми святкували подвійне свято - День знань   та 50-річний ювілей нашої школи.

Свято було  яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим.

Гучними оплесками шкільна родина вітала  першокласників 1974 року, ветеранів праці та найменших, замріяних і щасливих, радісних і стривожених, першокласників 2024 року.На святі традиційно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова та привітання.

Хочеться вірити, що цей день назавжди залишиться у пам’яті дітей, а школа стане для них другою домівкою. Хай же щастить нашим учням у всьому,а педагогічний колектив обов’язково зробить все можливе, аби шкільне життя було веселим, корисним і продуктивним.

 Дякуємо ЗСУ за кожен день!

З новим навчальним роком! Вдалого старту!

                          

     

   

   У цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога. В зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

   Давайте об єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України. Запрошуємо абітурієнтів ЗЗСО |-||| ступенів с.Клембівки взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших! 

   Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 4 номінації:

   30 000 грн. - https://dobroyou.com/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarshipdobroyou@gmail.com )

   30 000 грн. -  https://belsta.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship.belsta@gmail.com)

   100 000 грн. - https://seoquick.com.ua/ua/scholarship-ua/ ( запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@seoquick.com.ua )

   100 000 грн. - https://trading.biz/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@trading.biz)

  Участь повністю безкоштовна. 

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. 

   Розбудуймо Україну разом! Слава Україні

З повагою

Лілія Ярмоленко

Куратор благодійних проектів

                   Для участі потрібно перейти за посиланням                                       https://scholarship.events

 

     

   

                          Останній травневий день веде нас у літо, а випускників — у доросле життя!

      Сьогодні радісний і, водночас, сумний день — Свято Останнього дзвоника. Для багатьох здобувачів освіти – це успішне подолання нової сходинки у шкільному житті, перехід до наступного класу, а для наших випускників — старт нового, самостійного, дорослого життя.

     Дякуємо усім, хто впродовж навчального року, підтримував та допомагав нам навчати та виховувати молоде покоління українців.

Старшокласникам бажаємо, щоб знання, отримані в навчальному  закладі, стали запорукою майбутніх успіхів і допомогли досягти омріяних вершин.

Бажаємо всім МИРУ, Перемоги, міцного здоров’я, впевненості в майбутньому, Низький уклін і щира вдячність нашим захисникам, які стоять на захисті України, разом з вами віримо у Перемогу!

                                                         Всіх зі святом Останнього дзвоника 2024 року!

                                                                       Слава Україні! Героям Слава!

     

   

 

   Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету у світі. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І такий плідний, родючий, благодатний ґрунт створено у нашому навчальному закладі. Приємно, що з кожним роком талановиті учні додають все більше й більше нагород у скарбничку досягнень нашого закладу. Серед них переможці та призери предметних олімпіад, мистецьких та пісенних конкурсів, спортивних турнірів. Піднятися на вершину слави нашим переможцям допомогли як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи - талановитих учителів.

   28 травня у навчальному закладі відбулось свято вшанування учительських та учнівських досягнень «Честь і Гордість - 2024».У номінаціях «Перші кроки», «Інтелектуальний олімп», «Творча обдарованність», «До вершин спорту», «Добро врятує світ», «Чисте довкілля», «Художня особистість року», «Педагогічна гордість», «Завжди поруч», директор навчального закладу Горобець Лариса Вячеславівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Гоций Лідія Григорівна відзначили кращих учнів, майбутніх учених, артистів, художників та чемпіонів, нагородили їх грамотами та подяками. Нам вкотре надзвичайно приємно писати про наших найяскравіших ЗІРОК, учнів 11 класу Сорочан Юлію та Скупу Машу, які вибороли найбільше призових місць у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів та Міжнародних конкурсах:Сорочан Юлія Юріївна – 10 перемог у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів,  4 перемоги на ІІ етапі, І перемога на ІІІ етапі; перемога на І, ІІ та ІІІ етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, перемога на І та ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом: «Об'єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Література»,Скупа Маша Павлівна – 10 перемог у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів,  5 перемог на ІІ етапі; перемога на І та  ІІ етапах Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, перемога на І та ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом: «Об'єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Література».

     Святковий настрій у залі створювали талановиті учні під керівництвом учителя музичного мистецтва Бригадир Ольги Вікторівни, даруючи глядачам свої таланти. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації. Дякуємо ЗСУ за можливість навчати й навчатися!

   

                       

 

                                                                                                      Рідна і чудова школа початкова!
                                                                                                       Крізь дитинство наше радістю пройшла.
                                                                                                       Ти найкраща в світі, чиста, світанкова.
                                                                                                       Нас до знань, до світла кожен день вела.

        29 травня у навчальному закладі відбулося сумне і водночас радісне свято «Прощавай, початкова школа!», Протягом чотирьох  років діти разом із  першою учителькою Желавською Зінаїдою Василівною піднімалися першими найважчими східцями країни Знань. Училися читати, писати, рахувати, дружити, жити за правилами рідного шкільного дому. Непростими були чотири перші шкільні вершини. Хтось стрімко і рвучко піднімався до них, хтось довго і невпевнено долав перешкоди на шляху, відчуваючи чиюсь допомогу. Та найголовніше, що це робили разом, - допомагаючи один одному. 

 На  святі четвертокласники декламували вірші, розповідали смішні історії про шкільне життя, співали пісні. Яскравою родзинкою заходу став шкільний вальс.

Бал закінчився. Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові вчителі, друзі, предмети, перемоги.

Бажаємо всім учням літнього бадьорого настрою, цікавого відпочинку та здоров'я. Хай щастить вам!!!

 

   

                                                                                                В першім класі – урочистий
                                                                                                День прощання з Букварем,
                                                                                                Пригадай-но, як колись ти
                                                                                                Був маленьким школярем…
    Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букваря увінчує цей, здавалося б, невеличкий, але дуже важливий крок у житті першокласників – освоєння Букваря.
   22 травня першокласники прощалися з найпершою книжкою, яка навчила читати, писати, за допомогою якої прочитали найперше слово в своєму житті.На святі прощання з Букварем маленькі першокласники продемонстрували,чого вони навчилися протягом шкільного року.
  Це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали
разом із своєю першою учителькою Маляр Тетяною Іванівною, яка стала їм
другою мамою, другом і мудрим наставником.
  Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним!

   

     Допомагають українській армії волонтери будь-якого віку.

29 квітня здобувачі освіти вкотре передали волонтерам

3 маскувальні сітки, щоб допомогти нашим мужнім захисникам та захисницям, які боронять країну від російської орди.      

     Так всі разом дорослі та діти роблять добрі справи в ім`я Перемоги іщасливого майбутнього своєї країни.
      У єдності – наша сила. І корисна справа кожного, навіть у тилу,наближає Перемогу. А Перемога обов’язково буде, бо з нами Бог і за намиправда! Все буде Україна!

   

     29 квітня у рамках тижня Цивільного захисту проведено відпрацювання практичних дій здобувачів освіти та працівників навчального закладу у разі сигналу «Увага всім!».

   

Сьогодні у кожного з нас свій фронт – у когось на полі бою, у когось в тилу. До допомоги українській армії долучаються як люди поважного віку, так і підростаюче покоління. 

     Як справжні українці, з першої доби повномасштабної війни, ми зрозуміли, що перемога – зосереджена в руках кожного свідомого громадянина нашої  країни. Тож ми вирішили, що будемо максимально корисними для наших захисників на фронті й почали займатися плетінням маскувальних сіток.

   Кожен шматочок тканини у захисній сітці – це дитячі побажання миру та спокою, витримки військовослужбовцям та надія на швидке їх повернення живими додому.

Кожен робить свій посильний вклад у велику Перемогу!

   

                                                             «Допоможемо  ЗСУ  разом!»

 

        Уже стало доброю традицією для нашого навчального  закладу  організовувати   благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ. Ідея та організація ярмарку належить учнівському самоврядуванню, до складу  якого входять представники із різних класів, а значить: це ідея дуже багатьох здобувачів  освіти.

15,17,19  та  22  квітня  у  навчальному  закладі  відбувся  благодійний ярмарок «Допоможемо  ЗСУ  разом»,  на  якому  продавали  різноманітні смаколики  та  власноруч  виготовлені  вироби. Кожен клас, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом у приготуванні страв, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Учні активно запрошували до своїх столів, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.

    Під  час  ярмарки  виручили  кошти  в  сумі  31398 гривень.  Кошти  зараховані  до  збору  для  придбання  засобів  радіоелектронної  боротьби (РЕБ),  які  дозволять  захистити  військових та техніку від ворожих дронів.

    Дякуємо за активність, ініціативність  та підтримку усім батькам, учням  навчального закладу, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійного ярмарку.

   Дуже важливо всебічно підтримувати наших Захисників та Захисниць!

Наближаємо Перемогу разом! 

   

    У сучасному світі здоров’я є однією з найбільш важливих складових успішного життя. Своєчасна інформація та освіта щодо різних хвороб, зокрема туберкульозу, стають вирішальними для їх запобігання та лікування. З метою привернення уваги та розширення поінформованості учнів щодо
профілактики захворювання на туберкульоз з 18 по 22 березня унавчальному закладі проведено інформаційні хвилинки «Все про туберкульоз», виховні години «Туберкульоз, його симптоми та профілактика», бесіди з питань формування здорового способу життя, особистої гігієни,
профілактики туберкульозу. Здобувачі освіти переглянули презентацію«Туберкульоз - небезпечне інфекційне захворювання», відео-урок «Поняття про туберкульоз» та мультфільм «Просто про туберкульоз».

                                                                                              Книги – це скарби людського розуму,

                                                                                              які мають переходити у спадок

                                                                                              від покоління до покоління

                                                                                              на вжиток тих, хто народиться згодом.

                                                                                                                                                        Д. Аддісон

 

З метою прищеплення учням любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні, підвищення інтересу здобувачів  освіти до ролі книжки в суспільному та історично-культурному житті, надання практичної допомоги щодо вибору книжок для читання та їх пошуку в бібліотеці, користування довідковими виданнями та періодикою, у  навчальному  закладі  з 18 по 22 березня проведено  тиждень книги.

Протягом  тижня у  шкільній  бібліотеці  діяла  книжкова  виставка  «Читати,  щоб  бути  в  тренді»,  бібліотекаром  навчального  закладу  Колісник  Н.І.  проведено  інформаційні хвилинки:  «Твій  друг - книга»,  «Правила  поводження  з  книгами»;  конкурс  віршів    «Поезія  єднає  серця»;  виховний  захід  «Її  величність - книга»;  бібліотечний  урок  «Еволюція  книга»;  захист  читацького  формуляра  «Хто  багато  читає – той  багато  знає»;  читання  поезії  Олександри  Бурбело  «Любій  Україні».

   

    З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань щороку 14 березня в нашій державі відзначають День українського добровольця.
    З нагоди Дня українського добровольця у навчальному закладі проведено патріотичні години спілкування: «Герої нашої доби», «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця»,«Добровольці сьогодення – пам’ять прозагиблих», «Добровольці - вони були першими»; організовано книжкову виставку «Доброволець – герой сьогодення»; здобувачі освіти переглянули  документальний фільм «Українські добровольці».

З метою формування високих морально-етичних якостей особистості, почуття гідності громадянина європейської держави, духовного збагачення, популяризації кращих зразків вітчизняного і світового мистецтв, сприяння підвищенню рівня виконавської майстерності, творчого розвитку художнього колективу у навчальному закладі 6 березня проведено територіальний етап обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2024»

Мова одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно  молоде  свято - до календарів  усього  світу  воно  ввійшло тільки у  1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, 

хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька 

століть.

   До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. 26 лютого у  навчальному  закладі   проведено конкурс  на  кращого  читця  віршів  про  рідну  мову  «О  мово  рідна,  золота  колиска»,    вікторина   «Подорож  океаном  рідної  мови», книжковий  вернісаж  «Мов  джерельна  вода – рідна  мова  моя»,  КВК  «Мово  рідна,  лагідна,  привітна.  Муза  й  наречена  солов’їв»,  тематичні  уроки  «Рідна  мова – серця  мого  подих»,  інтелектуально-розважальна гра  «Мова  єднає  всіх»,  мандрівка  сторінками  історії  та  літературного  слова  «О  мово!  Душа  голосна  України!»,  квест  «Мова – духовне  багатство  народу».

     Ми живемо у нелегкі часи, коли триває боротьба за нашу свободу. Не можна стояти осторонь подій, які відбуваються навколо нас, і свою громадянську позицію не потрібно боятися демонструвати.

Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Адже українські захисники – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й самопожертви, непорушна сила між страхіттями війни й життям мирних людей!

Ми намагаємось виховувати справжніх українців, і кожен здобувач освіти розуміє, що зараз такий складний час, і невеличкі донати можуть допомагати нашим збройним силам.

Наша СИЛА – у нашому ЄДНАННІ!

       12,  14  та  16  лютого   в нашому навчальному  закладі  відбувся благодійний ярмарок «СИЛА В ЄДНОСТІ» на підтримку Збройних Сил України.

На благодійному ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби.

Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших захисників.

     Під  час  благодійної  ярмарки  виручили  кошти  в  сумі  34000.  24000  гривень  передали  на  придбання  авто  для нашого  захисника Волошина  Олександра  Миколайовича,  10 000  перерахували  на  придбання  труб  розвідника  для  Єренієва  Дмитра  Івановича  та  його  побратимів.

     Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил!

Об’єднуймо зусилля заради Перемоги!

Разом ми – сила!

Разом ми – непереможні!

Слава Україні! Героям Слава!

                                                                         «Небесна сотня»

                                                                                                              «Вас пам’ятати будемо завжди.

                                                                                                              Із вами будемо боротись за країну.

                                                                                                              За ту країну, де нема брехні.

                                                                                                             За нашу й вашу мирну Україну…»

 

   «Герої не вмирають» - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2024 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє   у  навчальному  закладі    проведено    виховні  години:  «Народ  мій  завжди  є,  народ  мій  завжди  буде»,  «Зима,  що  нас  змінила», «Хто вони, герої минулого і сьогодення?», «Майдан – символ національної гідності»; інформаційні п'ятихвилинки  на  уроках  історії  «Україна: прагнення змін»; тематична виставка Пам’яті Небесної Сотні «Герої  не  вмирають – вони  завжди  у  нашій  пам’яті»; тиха  акція «Ангели пам’яті».

 

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання.

Головна мета цього дня — показати єдність українського народу, згуртованість українців навколо національної ідеї, а також, що ми – єдиний народ і хочемо жити в мирі. З нагоди свята у  навчальному  закладі  проведено  виховний  захід  «Україна – єдина!  Україна – це  ми!»;  виховні  години:  «Україна.  Народжені  вільними!»,  «Єдність   - то  і  є  наша  сила»,  «Ми – разом!  Ми – єдині!  І  в  цьому  наша  сила»,  «Злилися  воєдино  однині…»;   квест-подорож  «Молодь  за  єдину  Україну»;  «Ми  єдиний  народ». Учні  2  класу  створили  колаж  «Україна  єдина».

Під час проведення  заходів кожен здобувач освіти вкотре переконався, що єдність – це віра у світле завтра держави!

 

Українська мрія - єдність, свобода та незалежність. Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, а з грудня 2011 року святкується як День Соборності та Свободи України. 
До Дня Соборності України в навчальному  закладі проведено  виховні  години:  «Соборна  Україна – одвічна  мрія  народу», «Українці  у  боротьбі  за  створення  власної  держави»,  «Сонце  Соборності»;  бесіди:  «День  Соборності – національне  свято  України»,  «Без Соборності немає незалежності»;  урок громадянської освіти «Вона -  наш скарб і наша мрія: соборна, вільна Україна»; квест – гра до Дня Соборності України «Ми – українці, наш дім - Україна»;  у  бібліотеці навчального  закладу  створена експозиція «День Соборності України».

 

З метою збереження кращих українських традицій та звичаїв  у  навчальному  закладі  проведено  вернісаж колядок та щедрівок  «Щедрий вечір, добрий вечір і дорослим, і малечі».

Кожен клас представив свою колядку і різдвяні віншування.  На  свято  завітала  Маланка  з  Василем. Колядки, віншування,  а найголовніше — побажання перемоги та миру — все це звучало у театралізованому дійстві Вертепу.

Тож не забуваймо про українські традиції, започатковуймо власні традиції і насолоджуймося цим святом.

Нехай же кожен з нас знайде в собі Христа, а Україна, осяяна світлом Новонародженого, якнайшвидше прийде до Перемоги!

 

6 грудня  в   Україні  відзначають День Збройних сил.

Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників і захисниць, які до останнього подиху готові захищати Батьківщину. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості й любові до своєї держави, віри в Україну та в її майбутнє.

Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу рідну землю від окупантів, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій.

З нагоди відзначення Дня Збройних cил України у навчальному  закладі  було проведено цикл патріотичних заходів: уроки мужності, години спілкування, виховні бесіди, військово-патріотичний  квест  «Курс  молодого  бійця», оформлена  книжкова виставка «Історія становлення Збройних Сил України».

 

 

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Кожен щиро вірить, що добрий покровитель допоможе здійснити найзаповітніші мрії, принесе подарунки та солодощі,  але найкращим подарунком для нас буде довгоочікувана перемога.

6  грудня  у  навчальному  закладі відбувся літературно-народознавчий ранок  «Миколай,  крокуй  до  нас» (1 клас,  Маляр  Т.І.),  квести:  «У  пошуках  подарунків» (2 клас, Колісник  В.В.),  «Святий  Миколай  у  гості  завітай» (4 клас, Желавська  З.В.), розважальна  програма  «На  Святого  Миколая» (3 клас,  Свистун  М.І.), 

Це було справжнє свято, де концентрація добра, усмішок, милосердя і радості просто зашкалювала у всіх, хто був причетний до цього дійства.

 

7.jpg

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке за  новим  стилем  відзначається 30  листопада. Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу.

Вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами.

Це   одне з найулюбленіших свят, яке традиційно відзначається у  нашому  навчальному  закладі. Цього  року  учні 7 класу,  під  керівництвом  класного  керівника  Волкової  Наталії  Олександрівни, відтворили обряди проведення українських вечорниць, сповнені веселощів та жартів, ворожіння. Гості свята побачили справжнє українське дійство.

Кульмінацією свята стала гра «Калита»,  учасниками якої були майже всі присутні глядачі, адже атмосфера дійства спонукала до розваг.

Саме завдяки таким заходам, відроджуються українські традиції, звичаї, та міцніє зв’язок поколінь.

 

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі.

Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей.

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання у  здобувачів  освіти  ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій у  навчальному  закладі проведено   загальношкільну  лінійку пам’яті «Минуле живе, допоки його пам’ятають»,  урок - набат «Голодомор в Україні: говоримо сьогодні, пам'ятаємо завжди»,  години спілкування: «Голодомор 1932-1933 рр. в Україні», «Голокост – шрам  на  серці  людства», «Цінуй,  цілуй  цілушку  хліба»,  «П’ять  колосків  Правди»,  «Ми  не  забуваємо  вас…»,  круглий стіл  «Голодомор – найжорстокіший  злочин  українського  народу»,  бесіду  «Пам’ятаємо,  сумуємо…», виховний захід  «Не  звільняється  пам'ять,  відлунює  знову  роками.  Я  зітхну… Запалю  обгорілу  свічу»,  урок-реквієм «Не згасне в серці пам’яті свіча». У  бібліотеці  навчального  закладу  організована  книжкова  виставка «Україна  пам’ятає!  Світ  визнає». Вихованці  ознайомились  із  матеріалами  про  голодомор  із   інформаційного  стенду  «Згадуємо!  Пам’ятаємо!  Не  забуваємо…».  Здобувачі  освіти  поклали  корзину  біля  пам’ятника  жертвам  голодомору.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ЗА ПОСИЛАННЯМ  https://youtu.be/G1JpRbQeUZY 

        Відео розповідь підготували учні  9 - Б класу) 

Щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, який пов’язаний з початком двох революцій, коли голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: «Українці хочуть і будуть жити у вільній демократичній державі».

Відзначення цього героїчного дня у 2023 році пройшло під гаслом «Заряджені  Гідністю  і  жагою  Свободи!».

З нагоди цієї символічної дати  у  навчальному  закладі  проведено: урок-квест  «Вільні  творити  майбутнє»,  диспут  «Ми – діти вільної  країни»,  виховні години  «Наш дух не зламати, свободу не вбити»,   уроки мужності  «Від старого до малого в крові гідність та свобода!»,  колективний  творчий  проект  «Май  гідність  у  серці,  свободу – в  душі»,  години  пам’яті  «Найкращих  вибрали  й  забрали  небеса…»,  перегляд  документального  фільму  «Палаюча  зима:  боротьба  України  за  свободу»,  інформаційний  стенд  «Пам’ятаємо  подвиг  героїв  Небесної  сотні».

  

    

З  30 жовтня  по  14  листопада  у  навчальному  закладі  була  проведена  благодійна  акція «На смітник не викидай – краще на переробку передай»,  яка  проходила  на  ініціативою  благодійного  фонду  «Лелекера».  Здобувачі  освіти збираючи і здаючи пластикові кришечки на переробку для повторного використання, зробили  подвійну добру справу :
1.Зменшили обсяг отруйного сміття ,яке століттями розкладається в рідній землі.
2.Допомгли  мужнім воїнам, які за цю землю постраждали , повернутися до повноцінного життя.
Під  час освітнього процесу  учасники    зібрали 13 кг. 400 г. пластикових кришечок.

Долучаємось творити добро своїми руками!

 

  

    

З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. З  метою  підвищення екологічної культури і свідомості здобувачів  освіти; формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи,  активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті села  у  навчальному  закладі  проведено  акцію  «Чисте  довкілля».  Під  час  акції   учасниками  освітнього  процесу  зібрано  238кг  пластику,  1072кг склобою  та  9,3 кг бляшанок.

Подбаймо разом про чистоту довкола себе! Не будьмо сторонніми спостерігачами, адже чисте  довкілля – запорука нашого  здоров’я!

 

мир 7
мир 4
1 клас
мир 5
мир 5 ,1
мир 11
мир 7 а
мир 10
мир 2,б
3 клас
мир 6
мир. б
3 клас 1
9а

  

    

 Традиційно  21  вересня  в  Україні  та  в  усьому  світі  відзначають  Міжнародний  день  миру.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба  уже  десятий  рік.  Найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.
З нагоди Дня миру  у навчальному  закладі  пройшли тематичні заходи: квест  «Хай  буде  мир  на  всій  Землі»; вікторини  «Ми  за  мир  у  світі», «Ми  не  можемо  врятувати  світ,  не  змінивши  його»,  «Україна  прагне  миру»;  виховні  години:  «Бережіть  мир  на  цій  святій  Землі!»,  «Хай  буде  мир  на  рідній Землі»; година  спілкування:  «Мир  усім  дітям  планети»,  «Десять  кроків  до  миру»;  дидактична  гра «Мир – це…»,  бібліотечний  урок  «Ми  за  мир»;  виставка  літератури  «Я  хочу  миру»

               

                             ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО за посиланням - https://youtu.be/BRqaBxg2REM 

                                                               (Відео  привітання учнів 9- Б класу)

 

  

    

Протягом тижня, з 02 по 06 жовтня  2023 року,  в навчальному  закладі  відбулися  тематичні  заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України, а саме:

  • Конференція  «Гордість  і  надія  України»;

  • Години  спілкування:  «Ми – нащадки  козаків»,  «За  нашу  рідну  Україну,  що  зберегли  за  всі  віки – низький  уклін  і  тричі  «СЛАВА!»Вам,  українські  захисники!»;  «Низький  уклін  та  подяка»;

  • Урок-квест  «Незламні  йдуть  до  перемоги»

  • Година-реквієм  «Може  зламати  тіло,  але  ніколи - дух»;

  • Вікторина  «Козаче,  у  тебе  країна  єдина,  а  зветься  вона  свята  Україна»

 

  

    

З 11 по 15 вересня  у навчальному  закладі  пройшов тиждень протидії булінгу «СТОП!  Булінг!». Протягом тижня соціальним  педагогом та  класними  керівниками  були проведені  просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу. Зокрема:

-  заняття  «Зупинемо  оулінг  разом»,  «Наша  школа. Школа  без  булінгу»,  «Стоп  булінг»,  «Ми  за  щасливе  дитинство  без  булінгу»;

- вправи  «Ми  за  дитинство  без  булінгу.  Рука  допомоги»,  «Надірване  серце», «Дружні  долоньки»;

- створення  плакату  «Правила  вирішення  конфліктів»;

- перегляд  мультфільмів  «Їжачок»,  «Камінь-ножниці-папір»,  «Жив  собі  чорний  кіт»;

 - гра «Територія радості»;

-  анкетування учнів 6-9 класів  «Булінг в учнівському середовищі»;

-  виховні  години  «Скажи булінгу – ні!»,  «Булінг: причини та наслідки».

 

дзвінок 9_edited.jpg

  

    

Найсвітліша дорога в світі-

Це дорога до знань,до школи.

Пам’ятайте ,любі діти,

Не забудьте цього ніколи.

Ось і промайнуло літо! І знову двері нашого  навчального  закладу радісно відкрились для наших вихованців.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 14-ти першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Для одиннадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

У черговий раз навчальний  заклад гостинно відчинив свої двері для учнів і запросив у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

 

2017  сайт школи

 e-mail      klembivkaschool@i.ua

Тел.: +38(043)-362-45-68    Канцелярія

bottom of page