top of page

2023-2024 н.р.

    Нова Українська  Школа - розкриває потенціал кожної дитини, допомагає їй реалізовувати себе у житті. Шкільних днів у житті учня багато.Декому може здатися,що вони схожі один на  одного.Але це зовсім не так.Кожен день у школі збагачує дитину новими знаннями й враженнями.Перші кроки вже зроблено... Хочемо поділитися своїми враженнями і досягненнями з Вами.

2022-2023 н.р.

мир 6 (2).jpg
день знань 1 (1).jpg
картошка 2.jpg

    Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій приємно навчатись і яка дає учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.
НУШ – це не про сидіння за партою,   а  рух, навчальні ігри, експерименти та багато творчості.
Одна  з основних особливостей НУШ – ранкова зустріч. Це ввідна частина в навчальний день. Такі зустрічі згуртовують дітей та позбавляють страху висловлюватись.
З самого малечку дітей навчають бачити міжпредметні зв’язки.  Інтеграція – це об’єднання різних освітніх галузей в один предмет. 
Також  формувальне оцінювання,  його завдання — мотивувати і надихати дитину на навчання, формувати її впевненість у собі, стимулювати бажання вчитися та запобігти дитячому страху помилок. 

2021-2022 н.р.

нуш.jpg
нуш 8_edited.jpg
нуш 2 (2).jpg

     Головна мета  нової української школи  – створити умови, в яких дітям  буде комфортно вчитись. Організувати навчання так, щоб дати учням не зайві знання, а   практичні навички застосування знань у повсякденному житті. 
НУШ – це не   сидіння за партою з рукою на руці. Це рух, навчальні ігри, експерименти та багато творчості. Це уроки, на яких учні вчаться мислити критично, проводити різні дослідження, працювати в групах, презентувати власні вироби,вільно висловити свою думку.

2020-2021 н.р.

5.jpg
1.jpg
3.jpg

     Нова українська школа продовжує невпинно розвиватися. Працювати за новим стандартом інколи непросто, але неймовірно цікаво, адже у кожного вчителя з’явився простір для творчості та самовираження.

     Школа стає наближеною до реального життя.  Здобувачі  освіти  можуть практично застосовувати набуті знання в повсякденному житті.

Захоплюююче, цікаво та пізнавально проходять уроки у класах Нової української школи.  Вихованці вчаться співпрацювати у групах: висловлююють думки, дискутують на задану тему, створюють проекти.

     Така групова робота дає змогу дітям набувати навичок, необхідних для спілкування та співпраці, розвиває почуття терпимості та поваги до думки інших.

Дітей за програмою Нової української школи вчителі навчають читанню з розумінням, висловлювати власну думку усно і письмово, критично та системно мислити, конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики, співпрацювати з іншими людьми.

   «Шість цеглинок» –  технологія навчання, яка допогає учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити. Адже через гру вони можуть навчатися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань.

      НУШ – це школа, до якої приємно ходити здобувачам  освіти. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. У класі панують співпраця та взаєморозуміння.

bottom of page